Leczenie zespołu rozluźnienia pochwy

PRZEBIEG ZABIEGU

Zabieg trwa około 30 minut, jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia. Do pochwy wprowadzana jest specjalna głowica 360⁰ – opracowana przez ekspertów MonaLisa Touch, która umożliwia naświetlanie laserem śluzówki na całej jej powierzchni. Następnie lekarz wykonujący zabieg powoli wycofuje głowicę w sposób umożliwiający zadziałanie terapeutycznej wiązki na całej długości pochwy oraz w przedsionku i wejściu do pochwy.

EFEKTY

Już w ciągu miesiąca po zabiegu zanika uczucia rozluźnienia pochwy. Czas ten potrzebny jest na poprawę jakości kolagenu w tkance oraz pobudzenie fibroblastów do wytworzenia nowych włókien kolagenowych. Ponadto poprawie ulega nawilżenie pochwy. Dzięki temu odczuwalnie wzrasta satysfakcja i komfort życia seksualnego. Zabieg pozwala odzyskać seksualną pewność siebie oraz radość z seksu obojga partnerów. Efekty utrzymują się zwykle ponad rok chociaż zadowolenie z zabiegu może utrzymywać się dłużej w zależności od nasilenia objawów przed pierwszym zabiegiem oraz potrzeb pacjentki. Dla uzyskania optymalnego efektu może zajść konieczność powtórzenia zabiegu, co zostanie ocenione wspólnie z pacjentką, na podstawie jej odczuć, podczas wizyty kontrolnej.

PIERWSZE DNI PO ZABIEGU

W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu może pojawić się przemijające uczucie niewielkiego dyskomfortu w pochwie oraz może wystąpić wysięk surowiczy wymagający noszenia wkładek higienicznych. Oba objawy ustępują zwykle w ciągu tygodnia po zabiegu.


Warning : file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=/leczenie-zespolu-rozluznienia-pochwy/&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/itm-supramed/ftp/www/wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 29

PAKIETY

W Supraślu nie sposób się nie zakochać. Zapraszamy do doświadczenia bliskości kultury, piękna przyrody, uroków uzdrowiska połączonych z pakietami pielęgnacyjnymi w Klinice Supramed.

WIĘCEJ