Modelowanie blizny po cięciu cesarskim i nacięciu krocza

Zalecana jest pełna depilacja.

PRZEBIEG ZABIEGU

Czas trwania zabiegu modelowania blizny po cięciu cesarskim lub pęknięciu lub nacięciu krocza laserem MonaLisa Touch zależy od jej wielkości, ale zwykle jednak wynosi około 10 minut. Ze względu na bogate unerwienie skóry okolic intymnych przed zabiegiem na skórę nakłada się maść znieczulającą i na około 20-30 minut pozostawia się foliowy opatrunek poprawiający jej wchłanianie. Przy pomocy specjalnej głowicy naświetla się bliznę wiązką lasera.

EFEKTY

Efekt terapeutyczny leczenia blizn w dużej mierze zależy od cech skóry pacjentki, wielkości i wieku blizny oraz osobniczo zmiennych uwarunkowań gojenia charakterystycznych dla każdego człowieka. Zadowalające efekty mogą pojawić się już po pierwszym zabiegu jednak zwykle konieczne jest przeprowadzenie serii zabiegów laserowych lub zastosowanie leczenia skojarzonego. Uzyskane efekty będą każdorazowo omawiane z lekarzem podczas wizyt kontrolnych.

PIERWSZE DNI PO ZABIEGU

Przez pierwszy tydzień skóra po zabiegu może być nieco zaczerwieniona oraz wrażliwa.


Warning : file_get_contents(http://www.linkedin.com/countserv/count/share?url=/modelowanie-blizny-po-cieciu-cesarskim-i-nacieciu-krocza/&format=json): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/itm-supramed/ftp/www/wp-content/themes/ideaweb/template-parts/social-media.php on line 29

PAKIETY

W Supraślu nie sposób się nie zakochać. Zapraszamy do doświadczenia bliskości kultury, piękna przyrody, uroków uzdrowiska połączonych z pakietami pielęgnacyjnymi w Klinice Supramed.

WIĘCEJ